Florbal - okresní kolo – mladší žáci
20. prosinec 2017

V pondělí dne 27. listopadu 2017 se žáci 6. – 7. tříd zúčastnili okresní kola ve florbalu ve sportovní hale Na Lapači Vsetín. Naši školu reprezentovali: Bartošík Tomáš, Horák Tadeáš, Jašíček Ondřej, Juřík Adam, Kocanda Jakub, Křesala Tomáš, Švajda Patrik (G), Vozák Patrik (G) a Škarka Filip.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 základních škol, které byly rozděleny do 2 základních skupin. První zápas jsme prohráli s Karolinkou 0 : 2. Projev hry našich hráčů byl oku lahodící, ale neuměli jsme proměňovat 100% šance, kterých nebylo málo. Druhým zápasem jsme si spravili chuť, protože jsme porazili ZŠ Trávníky jistým výsledkem 4 : 0. Třetí zápas měl být jenom rutinou. Vyzvali jsme Dolní Bečvu, která v tabulce prozatím nebodovala. Bohužel se objevil stejný scénář jako v prvním zápase, byla hromada šancí, ale ani jedna neskočila v bráně, a tak jsme prohráli 0 : 1. Hochy musím pochválit za pěkný projev hry a disciplinovaný výkon. Pravdou je, že hráli poprvé ve velké hale 5 hráčů v poli + brankář. Turnaj vyhrála ZŠ Šafaříkova VM.

Děkujeme našim hráčům za účast a snad se nám příští rok podaří zvítězit v okrese a postoupit i na kraj.

Mgr. Petr Podzemný