Anglická olympiáda
17. leden 2018

9. ledna 2018 proběhlo na naší škole školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěž se skládala z konverzační a písemné části (text s porozuměním a poslech).

V první kategorii (šestý a sedmý ročník) se utkalo celkem 16 soutěžících. První místo obsadil Ondřej Tomečka (7. D). Druhá se umístila Niké Wojaczková (7. D) a třetí místo patřilo Isabele Škrlové (6. C).

Ve druhé kategorii (osmý a devátý ročník) se utkalo 13 žáků. Nejlepší byla Lada Fusková (9. A). Druhé místo obsadila Markéta Mišunová (9. C). Na třetí příčce se umístil Tomáš Čajan (9. A). Žák Martin Ovčáček (9. A) měl rovněž vynikající výsledky a dělené třetí místo mu uniklo pouze o jeden bod.

Vítězové obou kategorií postupují do okresního kola, které se koná na začátku února 2018. Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a postupujícím do okresního kola přejeme GOOD LUCK.

Mgr. Ivana Sturm a Mgr. Mirka Solanská, vyučující anglického jazyka.