Basketbal - starší žáci
3. duben 2018

Ve středu dne 14. března 2018 se žáci 9., 8. a 7. tříd zúčastnili okrskového kola v basketbale na ZŠ Šafaříkova VM. Naši školu reprezentovali: Fojtík Adam, Pavlištík Tomáš, Bill Marek, Gefing Jonáš, Paul Radim, Burian Václav a Ivasjuk Adam. Turnaje se zúčastnilo 5 škol, které zápasily mezi sebou o jedno postupové místo do okresního kola + jeden postup pořádající škola. Zápas trval 2x8 minut čistého času.

Ogaři hráli týmově a šlo vidět, že jdou za co nejlepším výsledkem. První dva zápasy jsme vyhráli, ale čekal nás zápas s favorizovanou Vyhlídkou. Ze začátku jsme se drželi, ale konec nám utekl a prohráli jsme 19 : 10. Poslední zápas měl rozhodnout, jestli obsadíme 2. nebo 3. místo. Zápas byl velice vyrovnaný a nakonec jsme smolně prohráli o jeden jediný bod. Nakonec jsme obsadili na bedně krásné třetí místo.

Děkujeme našim baskeťákům za bojovný výkon a příští rok se budeme snažit obsadit ještě vyšší příčky.

Mgr. Petr Podzemný