Vybíjená - chlapci
11. duben 2018

Ve středu dne 4. dubna 2018 se žáci 4. – 5. ročníku zúčastnili okrskového kola ve vybíjené konané na ZŠ Šafaříkova. Naši školu reprezentovali: Dobeš Radim, Kočíb Ondřej, Kývala Tomáš, Mikulenka Jonáš, Palouš Josef, Pavlištík Dominik, Pohl Adam, Rešetko Marek (C), Táborský Filip a Zedek Vojtěch.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 základních škol, které bojovaly mezi sebou o dvě postupová místa do okresního kola. První zápas v turnaji proti Zašové jsme vyhráli a psychicky jsme se uklidnili do dalších bojů, kde jsme urvali opět dvě vítězství. Poslední souboj nás čekal s favority ze ZŠ Šafaříkova, kterým jsme po drásajícím souboji nakonec podlehli.

Celkově jsme obsadili 2. místo a tím postoupili do okresního kola, které se koná také na ZŠ Šafaříkova. Naším hráčům děkujeme za výborný výkon a držme palce na okrese.

Mgr. Petr Podzemný