Vybíjená - dívky
11. duben 2018

V pátek dne 6. dubna 2018 se žákyně 4. – 5. ročníku zúčastnily okrskového kola ve vybíjené konané na ZŠ Šafaříkova. Naši školu reprezentovaly: Hlaváčová Anna, Hnilicová Markéta, Jiříčková Lucie, Juříková Barbora, Knedlová Viktorie, Kopková Kateřina, Krejčí Valentina, Lukášová Patricie, Marková Adéla, Petrů Anna, Šindlerová Nikol a Zábranská Aneta.

Turnaje se zúčastnily celkem 4 základní školy, které zápasily mezi sebou o jedno postupové místo do okresního kola. První zápas se bohužel nevydařil, bylo to ovlivněno velkou nervozitou. Holky ale v druhém zápase ukázaly velkou bojovnost a hlavně nervozitu hodily za hlavu a porazily silnou ZŠ Vyhlídku. Poslední zápas žákyně prohrály.

Celkově děvčata obsadila 3. místo. Děkuji našim holkám k dobrému výkonu a příště vyhrajeme.

Mgr. Petr Podzemný