Odznak všestrannosti olympijských vítězů
16. duben 2018

V úterý 10. 4. se ve sportovním areálu naší školy konalo okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů), jehož organizátorem pro oblast Moravy je Šárka Kašpárková (bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě a mistryně světa z roku 1997).

Přes 130 žáků šesti škol se utkalo v pěti disciplínách: trojskok z místa, přeskoky přes švihadlo a kliky po dobu dvou minut, hod medicinbalem přes hlavu a volitelná disciplína mezi během na 1 km, nebo dribling na dvě minuty.

Vítězem se stala ZŠ Vyhlídka.

Z našich žáků byli nejúspěšnější: Petr Bártek, který zvítězil ve své věkové kategorii, Anna Bajčíková byla druhá a Adéla Pernická skončila na třetím místě.

Anička a Petr nás budou reprezentovat na krajském kole v Otrokovicích.

Doufám, že byli se svými výkony spokojeni i žáci, kteří nedosáhli medailového umístění.

Za zdárný průběh celého soutěžního klání zodpovídali Šárka Kašpárková, Michal Pogány, a také učitelé tělesné výchovy i vychovatelka školního klubu, kterým patří velké poděkování.

Mgr. Renata Horváthová