Okresní kolo ve vybíjené - chlapci
5. květen 2018

V úterý dne 17. dubna 2018 se žáci 4. – 5. ročníku zúčastnili okresního kola ve vybíjené konané na ZŠ Šafaříkova. Naši školu reprezentovali: Dobeš Radim, Kočíb Ondřej, Kývala Tomáš, Mikulenka Jonáš, Mužík Zdeněk, Křesala Šimon, Pavlištík Dominik, Skalka Matěj, Rešetko Marek (C), Táborský Filip a Zedek Vojtěch.

Turnaje se zúčastnilo celkem 7 základních škol, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Náš tým byl nalosován do skupiny A po 4 týmech. První zápas jsme absolvovali proti neznámému týmu z Velkých Karlovic, bohužel turnaj pro nás začal prohrou. Druhý zápas byl o poznání lepší, suverénně jsme zvítězili nad ZŠ Sychrov ze Vsetína. Třetí zápas se ZŠ 5. květen z Rožnova byl velmi vyrovnaný, ale nebyl vítězný. Ve skupině jsme obsadili konečné třetí místo a nepostoupili do semifinále. Celkový vítěz turnaje zůstal ve Valašském Meziříčí, prvenství získala ZŠ Šafaříkova.

Našim sportovcům děkujeme za bojovný výkon a příště to bude třeba lepší.

Mgr. Petr Podzemný