Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English Exams
13. květen 2018

Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, jako partnerská škola Jazykové školy HELLO, umožňuje svým žákům získat mezinárodně uznávaný certifikát o úspěšném složení jazykových zkoušek na různých úrovních.

22 žáků naší školy skládalo mezinárodně uznávané Cambridge exams, které se konaly 10. května 2018 na ZŠ Valašské Meziříčí, Křižná 167.

Cambridge Young Learners English Tests je skvělý způsob, jak dětem ukázat, co všechno už dokáží, a tím je povzbudit k dalšímu studiu.

Kandidáti získají mezinárodně uznávaný certifikát Cambridge exam, který potvrzuje znalost angličtiny.

Starters - na úrovni začátečník

Movers - na úrovni A1

Flyers - na úrovni A2

KET – na úrovni A2 – B1

Zkouška je oficiálně uznávána po celém světě. Certifikát o jejím složení potvrzuje jazykové znalosti pro případné další studium a má celoživotní platnost. Výsledky budou oznámeny do 6 týdnů. Slavnostní předávání certifikátů se bude konat začátkem září.

Mgr. Zdenka Jonášová