McDonald´s Cup 21. ročník – Fotbal
21. květen 2018

V pátek dne 11. května 2018 se žáci 4. – 5. ročníku zúčastnili okrskového kola ve fotbale konané na městském stadionu TJ Valašské Meziříčí (umělá tráva). Naši školu reprezentovali: Gřešák Adam, Kahánek Jan, Knedla Vojtěch, Kubját Jonáš, Marek Jakub, Mikulenka Jonáš, Pernický Matyáš, Pohl Adam, Nový Štěpán, Salamon Marek a Vahalík Matěj.

Turnaje se zúčastnilo celkem 7 základních škol, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Naše škola byla vylosována do skupiny „A“ po 4 družstvech. Měli jsme štěstí a skupinu jsme vyhráli (1 výhra a 2 remízy). V semifinále jsme nastoupili proti ZŠ Vyhlídka, která nás herně přehrála a zaslouženě postoupila do finále. Ale tím turnaj pro nás nekončil, ještě nás čekal zápas o 3. místo, které jsme suverénně vyhráli nad ZŠ Krhová 5:0.

Děkujeme našim hráčům za bronzovou placku a příště vyhrajeme zlatý hambáč.

Mgr. Petr Podzemný