ZŠ Křižná získala dvě 1. místa v Dopravní soutěži
25. květen 2018

Ve středu dne 16. 5. 2018 se konalo okresní kolo dopravní soutěže, která je celorepublikovou akcí Besipu. Jako každoročně pořádal tuto akci SVČ Domeček Valašské Meziříčí za účasti zástupců Besipu, městské a státní policie a Červeného kříže. Tito zástupci hodnotili žáky z jednotlivých škol ze znalostí dopravních testů, jízdy na dopravním hřišti, zdravovědy a jízdy zručnosti.

Této akce se v letošním roce zúčastnilo 7 škol v kategorii mladších žáků a 7 škol v kategorii starších žáků.

Naše škola soutěžila v obou kategoriích. Družstvo mladších žáků se umístilo na 1. místě. 1. místo rovněž obsadilo družstvo starších žáků.

Obě družstva si tím zajistila postup do krajského kola, které se uskuteční 1. června ve Vsetíně.

Dana Stavělová