I tento rok se naše škola zapojila do veřejné sbírky Liga proti rakovině Praha „Český den proti rakovině“, a to formou prodeje tradičních žlutých kytiček.
Do sbírky se aktivně zapojili naši parlamenťáci z prvního i druhého stupně, kteří během přestávek zajišťovali prodej kytiček mezi spolužáky, učiteli i dalšími zaměstnanci školy. Díky jejich ochotě se podařilo podpořit dobrou věc a zároveň šířit osvětu o prevenci onkologických onemocnění.
Velké poděkování patří všem, kteří si kytičku zakoupili a přispěli tak na podporu boje proti rakovině. V tomto ročníku jsme vybrali 4885 Kč v hotovosti a některé platby proběhly i pomocí QR kódů. Můžeme se tedy pochválit částkou, která přesáhla 5000 Kč.
Společně jsme opět ukázali, že nám není lhostejná pomoc druhým.
Mgr. Renata Crhová, Mgr. Monika Kristová Záslavová