Oslavy Dne dětí 1. stupně jsme zrealizovali oblíbeným dnem bez školní aktovky či batohu. Žáci si měli donést školní pomůcky třeba v batůžku, krabici, košíku, kufříku, cestovní tašce, nákupní tašce a podobně.
Fantazii se meze nekladly a letos někteří i velmi překvapili a měli opravdu originální nápady. Učení si přinesli například v krabici od nářadí či vrtačky, v pojízdné raketě nebo třeba v prádelním koši či na skateboardu. Posuďte sami ve fotogalerii.
Mgr. Renata Crhová