Atletický čtyřboj – okresní a krajské kolo
9. říjen 2018

Dne 20. září 2018 se žáci 6. až 9. tříd zúčastnili okresního kola v atletickém čtyřboji na atletickém stadionu TJ ve Valašském Meziříčí.

Naši školu reprezentovali vybraní žáci v kategoriích Starší žáci, Mladší žáci a Mladší žákyně.

Atletické závody se skládaly ze čtyř disciplín: sprint na 60 m, hod míčkem nebo vrh koulí (starší žáci), skok do dálky nebo skok do výšky a vytrvalostní běh (mladší žáci 800m, starší žáci 1000m, mladší žákyně 600m).

Starší žáci obsadili 5. místo. Mladší žáci vybojovali 2. místo a postup na krajské kolo konané ve Zlíně. Mladší žákyně obsadily 7. místo.

Dne 1. října 2018 se mladší žáci zúčastnili krajského kola v atletickém čtyřboji na Stadionu mládeže ve Zlíně.

Závodu se zúčastnila stejná sestava mladších žáků jako v okresním kole. Konečné výsledky byly velmi těsné. Mladší žáci nakonec obsadili celkové 4. místo (4350 b), 33 bodů jim chybělo na 3. místo a 136 bodů na vítěze.

Děkujeme všem našim sportovcům za výborné výkony. Příští rok se opět pokusíme probojovat na krajské kolo a umístit se na stupních vítězů.

Mgr. Petr Podzemný