ZŠ Valašské Meziříčí Křižná 167 prepares candidates for Cambridge English Qualifiations
14. leden 2019

Ve školním roce 2018/19 pokračujeme ve spolupráci s jazykovou školou Hello a naše škola splnila všechna kritéria k tomu, aby mohla být přípravným centrem ke Cambridge English exams. Na škole probíhá od konce září celkem 7 přípravných kurzů, které připravují žáky na Cambridge YLE v úrovních Starters, Movers and Flyers, KET a PET. Žáci navštěvující přípravné kurzy se pak mohou přihlásit k řádným zkouškám, které budou probíhat v letošním školním roce 9. května 2019 na naší škole. Źáci mohou využít slevy vyplývající z hromadné přihlášky, kterou vyřizuje Mgr. Jonášová.

12. února 2019 proběhne na naší škole pre-testování žáků, a to v 5 úrovních – YLE Starters, Movers, Flyers, KET a PET. Kandidáti si vyzkoušejí část listening, reading and writing. Výsledky pre-testování ujistí žáky o jejich úrovni.