Úspěšné okresní kolo Přespolního běhu
23. září 2019

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 se na stadionu ve Valašském Meziříčí konalo okresní kolo Přespolního běhu. Dívky mladší i starší běžely 1, 5 km, mladší chlapci 2 km a starší chlapci 3 km.

I když se našim žákům v předcházejících letech většinou podařilo umístit a popř. postoupit do krajského kola, tak výsledky letošního závodu asi dlouho nebudou překonány. Všechny naše kategorie se umístily na předních místech a všichni žáci odcházeli s medailemi.

Nejlépe si vedli mladší žáci, kteří obsadili 1. místo. Družstvo, tvořené žáky – Daniel Kubičný, Jonáš Mikulenka, František Burian, Václav Veselý, Adam Gřešák a Jakub Marek, postupuje do krajského kola, které se bude konat 3. 10. v Bystřici pod Hostýnem. Jen těsně uniklo 1. místo družstvu starších dívek. Druhé místo obsadilo také družstvo starších chlapců. Velmi pěkného umístění dosáhlo i družstvo mladších dívek, obsadilo 3. místo.

Všem běžcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a chlapcům přejeme hodně sil i v krajském kole.

Mgr. Jana Bizoňová