Florbal – starší žáci – okrskové kolo
7. prosinec 2019

V pondělí 25. listopadu 2019 se žáci 8. – 9. tříd zúčastnili okrskového kola ve florbalu na domácí půdě ZŠ Křižná ve Valašském Meziříčí. Naši školu reprezentovali: Bartošík Tomáš, Jašíček Ondřej, Juřík Adam, Kocanda Jakub, Studeník Alexandr, Vlček Slavomír a Zedek Jakub.

Turnaje se zúčastnilo celkem 9 základních škol, které byly rozděleny do tří základních skupin. Náš tým byl nalosován do skupiny A. V základní skupině jsme první zápas proti Gymnáziu Fr. Palackého prohráli 2:4, ovšem druhý zápas proti ZŠ Loučka skončil naší výhrou 3:1. Bohužel, jsme obsadili 2. místo ve skupině, které nebylo postupové. Postupovali vítězové skupin, kteří si proti sobě zahráli v mini skupině o konečná umístění.

Děkujeme našim hráčům za účast a snad se nám příští rok podaří umístit lépe.

Mgr. Petr Podzemný