Florbal – krajské kolo – starší žákyně
6. únor 2020

Ve středu dne 15. ledna 2020 se žákyně 8. – 9. tříd zúčastnily krajského kola ve florbalu ve Sportovní hale Za Sokolovnou, Uherský Brod. Naši školu reprezentovaly: Bartoňová Natálie, Hubníková Lucie, Chýlková Linda, Maliňáková Karolína (C), Michlíková Karolína (G), Mrnková Klára, Pernická Adéla, Slováková Ema, Šándorová Štěpánka a Vrabcová Markéta.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 základních škol (1 skupina). První zápas byl zahřívací, a proto skončil 0 : 0 proti ZŠ Vsetín Luh. Ve druhém zápase na nás čekali favorité turnaje z Uherského Brodu, ale ničeho jsme se nezalekli a v poslední sekundě zápasu jsme vyrovnali na konečných 2 : 2. Třetí zápas s Otrokovicemi byl o jediném gólu, kdo ho dá, vyhraje. Bohužel jediný gól zápasu spadl do naší brány. Ovšem poslední velmi důležité utkání pro nás dopadlo výtečně, vítězstvím 3 : 0 nad Kroměříží, a tím jsme si vybojovali konečné krásné 3. místo v krajském turnaji.

Děkujeme našim hráčkám za bojovný výkon a výborné umístění v krajském kole. Příští rok bychom mohli bojovat o nejvyšší stupně a třeba i postoupit na mistrovství republiky.

Mgr. Petr Podzemný