Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Omezení pohybu třetích osob ve škole a nošení roušek.
2. září 2020

Vážení rodiče a návštěvníci školy

od 2. 9 2020 je z důvodu opatření proti šíření Covid-19 omezen pohyb tzv. třetích osob ve škole.

Rodiče, ostatní rodinní příslušníci, kteří doprovází žáky do školy, mají umožněn vstup pouze do vestibulu školy. Do šaten a dalších prostor školy žáci vstupují již samostatně. Rodiče, kteří vyzvedávají dítě ze školy po obědě, čekají na dítě ve vestibulu školy. Prosíme, aby nechodili do školní jídelny.

Poznámka: Toto se netýká rodičů žáků 1. ročníků. Tito mohou své děti doprovázet do šaten do 11. 9. 2020. Prosíme o nošení roušek.

V případě, že je zákonný zástupce domluven na konzultaci s vyučujícím, nahlásí toto paní vrátné a jde na konzultaci. Při pohybu ve škole použije ochranu úst a nosu (roušku, či jiný vhodný prostředek).

Školní družina:

Rodiče doprovázející děti do ranní družiny mohou dítě do družiny doprovodit. V rámci ranní družiny využívají žáci 5. pavilonu pouze šatny v pavilonu hlavním (MV3). Rodiče při pohybu ve škole použijí roušku.

Velmi děkujeme zákonným zástupcům za respektování stanovených pravidel a trpělivost.

PhDr. Milena Medková, ředitelka