Adaptační kurz 6. tříd na ZŠ Křižná
25. září 2020

Ve dnech 7. – 17. 9. 2020 se žáci 6. tříd zúčastnili adaptačního kurzu. Tentokrát probíhal kurz v prostorách školy a v přírodě. Naši učitelé si pro nás připravili stmelovací a zážitkové hry a my děti jsme si tyto dny velice užily a pochvalovaly. Během těchto dnů jsme mohli poznat svou třídu z jiného úhlu, než to umožňuje běžný školní režim. Aktivity byly zaměřeny na adaptaci nových žáků, posílení spolupráce a pozitivního klimatu ve třídě. Prožili jsme dny plné intenzivních zážitků a zábavných her s cílem stmelit kolektiv, vytvořit uvolněné klima plné důvěry, seznámit se s novými třídními učiteli. Hráli jsme různé hry (Pavouk, Den Triffidů, Duše týmu...), zažili jsme sportovní aktivity, využili jsme přírodní posilovnu, chodili jsme na vycházky do okolí...) A nyní už se těšíme na nový školní rok, který spolu prožijeme a věříme, že zažijeme hodně společných zážitků.

žáci 6. tříd