Nejusilovnější třída z okresu v učení slovíček
19. listopad 2020

Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, Valašské Meziříčí je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee!

Žáci třídy 8. A Angličtina získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Vsetín a postupují do krajského kola.

V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Podzimní WocaBee šampionát.

Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku. Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky. Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků.

V našem okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy 8. A Angličtina (p. uč. Komínková).

Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek - jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 301!

Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Informace o soutěži : www.wocabee.app/soutez

Informace o aplikaci WocaBee: www.wocabee.app