Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Přípravné kurzy na Cambridge zkoušky
3. září 2021

Pro žáky se zájmem o intenzivnější výuku anglického jazyka a přípravu na Cambridge zkoušky budou na naší škole opět probíhat přípravné kurzy Cambridge na úrovních Starters, Movers, Flyers, PET a KET

DĚTSKÉ KURZY na úrovních Starters, Movers a Flyers jsou určené po žáky 9 -12 let (věk pouze doporučený). Obsah kurzů je hravější, děti vybarvují, ukazují na obrázky, doplňují slovíčka dle barevných obrázků. Zkoušky jsou pak velmi motivační, každé dítě certifikát obdrží. Hodnocení pomocí erbů – za každou část může kandidát získat max. 5 erbů.

KURZY PRO STARŠÍ DĚTI KET a PET: Obsah kurzů je práce s klasickým textem, souvislý text s úlohami na porozumění textu, doplňování odstavců, praktické užití jazyka – doplnění s čím se pojí jednotlivá slovesa/předložky apod. Zkoušky se pak hodnotí pomocí bodů.

Přihlášky u Mgr. Zdenky Jonášové

Místo konání kurzů je ZŠ Křižná – učebna bude upřesněna.

Den a čas konání bude upřesněn.

Mgr. Zdenka Jonášová, vyučující anglického jazyka