Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Po prázdninách zase nastal čas školy aneb adaptační kurz 6. tříd na naší škole
23. září 2021

Ve dnech 14. – 17. 9. 2021 se žáci 6. tříd zúčastnili adaptačního kurzu. Tentokrát probíhal kurz v prostorách školy a v přírodě. Naši učitelé si pro nás připravili stmelovací a zážitkové hry a my děti jsme si tyto dny velice užily a pochvalovaly. Během těchto dnů jsme mohli poznat svou třídu z jiného úhlu, než to umožňuje běžný školní režim. Aktivity byly zaměřeny na adaptaci nových žáků, posílení spolupráce a pozitivního klimatu ve třídě. Prožili jsme dny plné intenzivních zážitků a zábavných her s cílem stmelit kolektiv, vytvořit uvolněné klima plné důvěry, seznámit se s novými třídními učiteli. Hráli jsme různé hry (Pavouk, Den Triffidů, Duše týmu...), zažili jsme sportovní aktivity, využili jsme přírodní posilovnu, chodili jsme na vycházky do okolí. A nyní už se těšíme na nový školní rok, který spolu prožijeme a věříme, že zažijeme hodně společných zážitků.

žáci 6. tříd