Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Žáci 6.A se zapojili do projektu „Květnaté louky Kysuc a Valašska“
21. říjen 2021

První akcí tohoto projektu byla návštěva areálu zahradnictví Městských lesů, kde byl pro ně připraven program: pozorování pomocí mikroskopu, vysazení violky do květináče, poznávačka rostlin, svačinka s bylinkami a jedlými květy, které si sami natrhali.

Druhý den společně s žáky partnerského města Čadca a s dětmi z ostatních škol Valašského Meziříčí vysévali komunitní louku na Vodní ulici. Poté jsme se všichni přesunuli do areálu naší školy, kde jsme spolu s pracovníky Městských lesů vysévali semínka květin na předem připravenou plochu.

Mgr. Renata Horváthová