Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Podzimní kloboukový den
2. listopad 2021

Dne 26. října si žáci 1. stupně zpestřili poslední předprázdninovou výuku ve škole, když se v hojném počtu začali shromažďovat ve svých třídách s kloboukem na hlavě.

Každá třída se mohla pochlubit mnoha krásnými podzimními klobouky, při jejichž výrobě dětem pomohla nejen vlastní fantazie, ale především pestrá podzimní příroda sama. Jelikož se zároveň v tento den mohly děti 1. a 2. tříd těšit z kouzelnické výuky plné strašidelných aktivit, kterou si v rámci Halloweenu připravili pro naše nejmenší žáci 9. a 8. ročníků, nechyběly ani klobouky a jiné doplňky připomínající tento původně keltský svátek.

Věřím, že jsme si všichni společně netradiční školní den užili, a tak se více těšili na krásné podzimní dny, které nám příroda o prázdninách dopřála.

Mgr. Simona Kopecká