Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Bobřík informatiky na ZŠ Křižná
24. listopad 2021

V měsíci listopadu nás ovládl Bobřík informatiky v předmětu Informatika od 4. třídy až po 9. třídu.

Žáci si mohli nejprve vyzkoušet testy nanečisto z archivu, které byly přístupné před termínem ostrých testů. Žáci 4. a 5. třídy byli zařazeni do kategorie Mini, 6. a 7. třídy do kategorie Benjamin a 8. až 9. ročník soutěžil v kategorii Kadet.

V týdnu od 8. 11. do 12. 11. soutěžilo v kategorii Mini celkem 106 žáků. Mezi úspěšnými řešiteli bylo 23 žáků. Nejlepšího výkonu dosáhla Rozálie Uhrová se 180 body, na druhém místě se umístila Uyen Ganchimeg se 176 body a na třetím místě Michaela Šebková se 160 body.

Ve stejném týdnu se účastnilo kategorie Benjamin 102 žáků. Se 180 body se o první místo dělí Lukáš Bill a Kristýna Staňková, druhé místo se 164 body sdílí Jan Palouš a Ella Gerlová, stejný počet 156 bodů získali i Jindřich Pešl a Emma Večeřová, kterým patří krásné třetí místo.

O týden později, tj. od 15. 11. do 19. 11., zkoušeli štěstí žáci v kategorii Kadet. Z 94 účastníků bylo 28 úspěšnými řešiteli. Na prvním místě se 168 body se umístila Kateřina Špaňhelová, na druhém místě je Martin Cáb se 160 body, o třetí místo se dělí Ester Kapustová a Lukáš Štěpán.

Gratulujeme vítězům.

Kolektiv Informatiků