Bobřík informatiky na ZŠ Křižná
24. listopad 2021

V měsíci listopadu nás ovládl Bobřík informatiky v předmětu Informatika od 4. třídy až po 9. třídu.

Žáci si mohli nejprve vyzkoušet testy nanečisto z archivu, které byly přístupné před termínem ostrých testů. Žáci 4. a 5. třídy byli zařazeni do kategorie Mini, 6. a 7. třídy do kategorie Benjamin a 8. až 9. ročník soutěžil v kategorii Kadet.

V týdnu od 8. 11. do 12. 11. soutěžilo v kategorii Mini celkem 106 žáků. Mezi úspěšnými řešiteli bylo 23 žáků. Nejlepšího výkonu dosáhla Rozálie Uhrová se 180 body, na druhém místě se umístila Uyen Ganchimeg se 176 body a na třetím místě Michaela Šebková se 160 body.

Ve stejném týdnu se účastnilo kategorie Benjamin 102 žáků. Se 180 body se o první místo dělí Lukáš Bill a Kristýna Staňková, druhé místo se 164 body sdílí Jan Palouš a Ella Gerlová, stejný počet 156 bodů získali i Jindřich Pešl a Emma Večeřová, kterým patří krásné třetí místo.

O týden později, tj. od 15. 11. do 19. 11., zkoušeli štěstí žáci v kategorii Kadet. Z 94 účastníků bylo 28 úspěšnými řešiteli. Na prvním místě se 168 body se umístila Kateřina Špaňhelová, na druhém místě je Martin Cáb se 160 body, o třetí místo se dělí Ester Kapustová a Lukáš Štěpán.

Gratulujeme vítězům.

Kolektiv Informatiků