Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Recitační soutěž I. stupně
10. prosinec 2021

Za dodržení všech epidemiologických opatření se po dvou letech znovu konalo školní kolo recitační soutěže. Z každé třídy na I. stupni byli vybráni dva nejlepší žáci, kteří postoupili do školního kola. Školní kolo se konalo 7.12.2021.

V komisi, která měla pozorně posoudit výkony všech žáků, zasedly Mgr. Helena Kristková, Mgr. Olga Jurečková a Mgr. Kateřina Šantrůčková. Všichni účastníci předvedli skvělé výkony a komisi čekalo velice těžké rozhodnutí o vítězích jednotlivých kategorií. Po vyhlášení obdrželi žáci odměny v podobě medailí, diplomů a sladkých kytic.

I. kategorie (1. třídy)

1. místo Eva Klimentová

2. místo Jan Šín

3. místo Veronika Pastorková

II. kategorie (2. – 3. třídy)

1. místo David Podzemný

2. místo Martina Klimentová

3. místo Karolína Tomanová

III. kategorie (4. – 5. třídy)

1. místo Veronika Podzemná

2. místo Markéta Matušová

3. místo Sofie Nová

Poděkování patří všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili a předvedli výborné výkony. Vítězům ještě jednou blahopřejeme.

Mgr. Kateřina Šantrůčková