Recitační soutěž I. stupně
10. prosinec 2021

Za dodržení všech epidemiologických opatření se po dvou letech znovu konalo školní kolo recitační soutěže. Z každé třídy na I. stupni byli vybráni dva nejlepší žáci, kteří postoupili do školního kola. Školní kolo se konalo 7.12.2021.

V komisi, která měla pozorně posoudit výkony všech žáků, zasedly Mgr. Helena Kristková, Mgr. Olga Jurečková a Mgr. Kateřina Šantrůčková. Všichni účastníci předvedli skvělé výkony a komisi čekalo velice těžké rozhodnutí o vítězích jednotlivých kategorií. Po vyhlášení obdrželi žáci odměny v podobě medailí, diplomů a sladkých kytic.

I. kategorie (1. třídy)

1. místo Eva Klimentová

2. místo Jan Šín

3. místo Veronika Pastorková

II. kategorie (2. – 3. třídy)

1. místo David Podzemný

2. místo Martina Klimentová

3. místo Karolína Tomanová

III. kategorie (4. – 5. třídy)

1. místo Veronika Podzemná

2. místo Markéta Matušová

3. místo Sofie Nová

Poděkování patří všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili a předvedli výborné výkony. Vítězům ještě jednou blahopřejeme.

Mgr. Kateřina Šantrůčková