Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Lyžařský výcvik
9. březen 2022

Ve dnech 21. - 25. února proběhl zimní pobyt v přírodě s výukou lyžování pro 3. a 5. ročníky ve Ski areálu U Sachovy studánky na Horní Bečvě.

Pod vedením zkušených instruktorů z lyžařské školy se žáci učili základům lyžování nebo se zdokonalovali v již osvojených lyžařských dovednostech. Na svahu byli rozděleni do 5-7 členných skupin pojmenovaných dle vlastní fantazie, např. Pizzaři, No name, Sněhuláci, Zmrzlináři, Tygři nebo Bernardýni.

První den vydatně pršelo a nepřízeň počasí zkoušela naši odolnost. Nadšení zvítězilo nad deštěm, kroupami i zataženou oblohou. V průběhu týdne se počasí umoudřilo.

Začátky byly pro někoho poměrně těžké. Ovšem všichni na závěr kurzu zvládli závody ve slalomu. Při závěrečném vyhlášení, které proběhlo za účasti rodičů, lyžaři přednesli bojový pokřik svého družstva, dostali medaile a diplomy.

Lyžařský výcvik si všichni užili.