Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Zimní pobyt v přírodě pro žáky 4. a 2. tříd.
16. březen 2022

Zimní pobyt v přírodě probíhal letos opět na naší oblíbené Sachově studánce v týdnu od 28. 2. do 4. 3. 2022. Nemohli jsme se dočkat, až si po roční přestávce užijeme lyžování všichni společně.

Novinkou pro nás byli instruktoři z místní lyžařské školy, kteří si nás hned po příjezdu rozdělili do družstev podle lyžařské úrovně. Každá skupina si připravila svůj vlastní název, například Spálené palačinky, Aligátoři … a legrační říkanku.

Instruktoři byli příjemní, vtipní a měli s námi velkou trpělivost. Celý týden nám svítilo sluníčko, lyžařský svah byl pěkně upravený a místní bufet výborně zásobený.

Na závěr lyžařského výcviku se konaly závody, kde jsme předvedli, jak umíme lyžovat. Zvítězili úplně všichni, protože každý si vybojoval zlatou medaili a dostal diplom. Každé družstvo se rozloučilo svojí vymyšlenou říkankou, například Aligátor jezdí dolů, sjede jakoukoli horu, přejede i velký skokánek jako malý klokánek. Žáci 4. B