Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Výsledky okresního kola Zeměpisné olympiády
23. březen 2022

Ve středu 23. 2. 2022 se konalo okresní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo devět žáků z naší školy. O tom, že je zeměpisná olympiáda náročná soutěž, se přesvědčili Václav Veselý, Adam Gřešák, Vojtěch Knedla, Emma Večeřová, Jakub Strnadel, Štěpán Šustek, Jindřich Pešl, Martin Krčmář a Eliška Gregorčíková.

Tito žáci reprezentovali naši školu v kategorii A (6. ročník ZŠ a 1. ročník osmiletých gymnázií), kategorii B (7. ročník ZŠ a 2. ročník osmiletých gymnázií) a kategorii C (8. a 9 ročník ZŠ, 3. a 4 ročník osmiletých gymnázií, 1. a 2. ročník šestiletých gymnázií). Ve všech soutěžních kategoriích se testovaly tři typy znalostí a dovedností (práce s atlasem, test geografických znalostí a část praktická).

Nejlepších výsledků ve velmi silné konkurenci dosáhli Jindřich Pešl (4. místo v kategorii A), Emma Večeřová (7. místo v kategorii B) a Štěpán Šustek (9. místo v kategorii B).

Všem soutěžícím děkuji za účast a reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Brňovjáková