Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

EXKURZE SPŠS VSETÍN
25. březen 2022

V měsíci březnu žáci 8. tříd navštívili Střední průmyslovou školu strojnickou ve Vsetíně. Cílem této návštěvy bylo seznámení žáků s teorií i odbornou praxí. Žáci se podívali do odborných učeben, kde jim zdejší učitelé ukázali způsob výuky za použití moderních technologií. Byli seznámeni s technickým kreslením, programováním, Morseovou abecedou, různými technikami měření a měřícími přístroji, fyzikálními jevy a robotikou.

Poté se žáci přemístili do dílen, kde probíhají odborné praxe. Zde si vyrobili upomínkové předměty, jako např. ukovaný klínek, plechovou krabičku a hlavolam. Žákům se návštěva této školy moc líbila. Věřím, že někteří žáci budou pokračovat ve vzdělávání právě na této škole.

Mgr. Ivana Brňovjáková