Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Odznak všestrannosti olympijských vítězů
12. duben 2022

Odznak všestrannosti olympijských vítězů Nejlepší sportovci změřili své síly ve středu dne 6. 4. 2022 v tělocvičně naší školy. Konalo se u nás okresní kolo sportovní soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Více než 140 žáků z osmi základních škol uvítala Šárka Kašpárková jako ambasadorka této soutěže.

Děti soutěžily v přeskoku přes švihadlo, trojskoku, hodu medicinbalem, klikování a vytrvalostním běhu. Nejúspěšnější žáci z naší školy byli: František Burian (1.místo), Isabela Ďásková (1.místo), Viktorie Knedlová (2.místo), Varvara Konstantinová (3.místo), Matyáš Vozák (3.místo). Tým ZŠ Křižná se celkově umístil na 3. místě.

Do krajského kola postoupili následující žáci: František Burian, Isabela Ďásková, Viktorie Knedlová, Varvara Konstantinová, Matyáš Vozák, Nikol Pavlicová, Adam Gřešák, Gabriela Hašová.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělé výkony.