Odznak všestrannosti olympijských vítězů
12. duben 2022

Odznak všestrannosti olympijských vítězů Nejlepší sportovci změřili své síly ve středu dne 6. 4. 2022 v tělocvičně naší školy. Konalo se u nás okresní kolo sportovní soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Více než 140 žáků z osmi základních škol uvítala Šárka Kašpárková jako ambasadorka této soutěže.

Děti soutěžily v přeskoku přes švihadlo, trojskoku, hodu medicinbalem, klikování a vytrvalostním běhu. Nejúspěšnější žáci z naší školy byli: František Burian (1.místo), Isabela Ďásková (1.místo), Viktorie Knedlová (2.místo), Varvara Konstantinová (3.místo), Matyáš Vozák (3.místo). Tým ZŠ Křižná se celkově umístil na 3. místě.

Do krajského kola postoupili následující žáci: František Burian, Isabela Ďásková, Viktorie Knedlová, Varvara Konstantinová, Matyáš Vozák, Nikol Pavlicová, Adam Gřešák, Gabriela Hašová.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělé výkony.