Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Žáci z Křižné zvládli Štafetový pohár na jedničku
29. duben 2022

Krásných sportovních výsledků a také postupu do krajského kola dosáhli vybraní žáci ze Základní školy Křižná ve Valašském Meziříčí. Ti si zasoutěžili 26. dubna v Rožnově pod Radhoštěm, kde se uskutečnilo okresní kolo družstev Štafetového poháru.

Bez absentujícího družstva ze Vsetína se tohoto kola zúčastnily celkem dvě školy, do krajského kola postoupí obě. Přesto žáci naší školy v úsilí nepolevili a všichni podali maximální výkon. Po sečtení časů všech našich štafet (10:21,42) obsadili 1. místo.

V individuálních doplňkových disciplínách (skok do dálky z místa a hod medicinbalem) obsadili první místa Liliana Šarmanová (skok z místa – 150 cm), David Cahlík (skok z místa – 167 cm), Ondřej Čech (skok z místa – 188 cm, hod medicinbalem – 870 cm) a Jáchym Černoch (hod medicinbalem – 530 cm).

Sestava postupujícího družstva do krajského kola: Varvara Jurevna Konstantinová, Anita Janeková, Uyen Ganchimeg, Darina Krumpolcová, Ondřej Čech, Matyáš Černoch, Lukáš Machač, Tomáš Urbánek, Amálie Fárková, Martina Klimentová, David Cahlík, Daniel Krupa, Marek Jež, Jáchym Černoch, Liliana Šarmanová, Laura Dvorská.

Všem účastníkům gratulujeme k úspěchu.

Mgr. David Dam