Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Jarní pobyt v přírodě
9. červen 2022

Žáci 1., 3. a 5. ročníků se ve dnech 16. 5. – 20. 5. 2022 zúčastnili jarního pobytu v přírodě, který probíhal v malebném prostředí beskydských vrchů v hotelu Petr Bezruč v Malenovicích.

Počasí nám celý týden přálo, a tak nám bylo umožněno v plné míře využít turistické a sportovní nabídky okolí hotelu.

Žáci navštívili Satinské vodopády, velmi pěkné dětské hřiště v blízké vesnici Malenovice, Medvědí skálu a ti zdatnější mohli položit kamínek na skautský památník Ivančena. Žáci pátých ročníků dokonce zvládli zdolat nejvyšší vrchol Beskyd – Lysou horu, ze které díky pěknému počasí měli nádherný výhled na okolní krajinu. V odpoledních hodinách žáky vždy čekal bohatý program plný her a soutěží, které si děti značně užily. Pro statečné byla připravena i stezka odvahy.

Hlavní náplní byl pobyt dětí venku. Strava byla chutná, snídaně se konaly formou švédských stolů. I když bylo některým malým dětem večer trošku smutno, všem žákům se jarní pobyt moc líbil a mnozí by ho chtěli prodloužit. Děti si z pobytu odvezly nejen diplomy a pěkné ceny, ale také spoustu krásných zážitků, které si můžeme připomenout v naší fotogalerii.