Den dětí
16. červen 2022

Žáci 8. A se na „Den dětí“ vypravili do MŠ Křižná přečíst dětem pohádky. Děti z mateřské školky byly moc hodné a pozorně poslouchaly, čemuž také nasvědčuje fakt, že dokázaly odpovědět na všechny otázky, které si pro ně osmáci přichystali. Společně si pak vymalovali omalovánky, které tematicky souvisely s pohádkou.

Děti ze školky na oplátku osmákům zazpívaly pár písniček, což bylo velmi pěkné a milé. Děkuji také paním učitelkám z MŠ Křižná za uskutečnění této akce. Věřím, že si to opravdu všichni užili. Mně osobně se tahle spolupráce velmi líbila a ráda bych podobnou akci v budoucnosti zopakovala.

Mgr. Ivana Brňovjáková