Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Den dětí
16. červen 2022

Žáci 8. A se na „Den dětí“ vypravili do MŠ Křižná přečíst dětem pohádky. Děti z mateřské školky byly moc hodné a pozorně poslouchaly, čemuž také nasvědčuje fakt, že dokázaly odpovědět na všechny otázky, které si pro ně osmáci přichystali. Společně si pak vymalovali omalovánky, které tematicky souvisely s pohádkou.

Děti ze školky na oplátku osmákům zazpívaly pár písniček, což bylo velmi pěkné a milé. Děkuji také paním učitelkám z MŠ Křižná za uskutečnění této akce. Věřím, že si to opravdu všichni užili. Mně osobně se tahle spolupráce velmi líbila a ráda bych podobnou akci v budoucnosti zopakovala.

Mgr. Ivana Brňovjáková