Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Jarní pobyt v přírodě
16. červen 2022

V týdnu od 6. 6. do 10. 6. 2022 jsme se my – žáci 4. tříd spolu s kamarády ze 3. a 2. tříd, zúčastnili jarního pobytu v přírodě v hotelu Petr Bezruč v Malenovicích, v krásném prostředí pod Lysou horou.

První dva dny nám přálo počasí, zbytek týdne propršelo, ale i tak jsme si pobyt náležitě užili. Začali jsme výletem do Malenovic na místní hřiště, výšlapem na Lysou horu a pokračovali jsme bojovkou po skupinách na hotelu, hráli jsme turnaj ve vybíjené, vypracovávali různé zábavné kvízy a naučné hry. Také jsme malovali vysílač na Lysé hoře, vyráběli deníky a psali pohledy. Nedočkavě se někteří z nás připravovali na pyžamovou diskotéku a největším zážitkem se stala stezka odvahy v lese a za tmy, na kterou se odvážili jen ti nejstatečnější. Poslední den už všichni smutnili, protože nastalo balení a loučení, ale stejně jsme se už těšili na maminky. Tak zase na shledanou příští rok! Laura Tichánková, žákyně 4. B