Turnaj 9. tříd ve stolním tenise
21. červen 2022

V pátek 17 .6. 2022 se na naší škole odehrál turnaj žáků 9. tříd ve stolním tenise.

Byli jsme rozděleni do pěti skupin po 4 hráčích. V rámci skupiny hrál každý s každým. Dva nejlepší hráči z každé skupiny postoupili do čtvrtfinále. Následně proběhlo semifinále.

O 3. místo svedli boj Václav Veselý a Šimon Křesala. Blahopřejeme k 3. místu Václavovi. A už nás čekalo jen finále, ve kterém se utkali dva nejlepší z nás. Nakonec po vyrovnaném boji zvítězil Ondřej Kočíb. Druhé místo obsadil Vojtěch Zedek. Bylo to prima strávené dopoledne.

Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

žáci 9. tříd