Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Rozloučení žáků 9.B s prvňáčky
29. červen 2022

Devět let uplynulo jako voda a z malých prvňáčků jsou najednou sebevědomí deváťáci, kteří se po prázdninách vrhnou vstříc novým studijním a životním výzvám. Dne 30. 6. si převezmou své poslední vysvědčení na základní škole a rozloučí se s učiteli a kamarády.

Mezi kamarády patří také malí prvňáčci ze třídy 1.B. Proto je deváťáci předposlední školní den pozvali do své třídy, aby jim na rozloučenou předali malé dárečky s osobním věnováním. Prvňáčci jim na oplátku přednesli krásnou básničku a věnovali vlastnoručně vyrobená papírová srdíčka se sladkým překvapením uvnitř. A protože sladkostí není nikdy dost, zašli jsme společně na zmrzlinu.

Mgr. Miroslava Solanská, třídní učitelka 9.B a Mgr. Simona Kopecká, třídní učitelka 1.B