Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Cambridge exam - slavnostní předání certifikátů
9. září 2022

Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167 jako partnerská škola Jazykové školy HELLO, umožňuje svým žákům získat mezinárodně uznávaný certifikát o úspěšném složení jazykových zkoušek na různých úrovních.

Dne 13. dubna 2022 se konaly na naší škole mezinárodní zkoušky z angličtiny - YLE Starters pro mladší žáky a úroveň KET a PET pro žáky 2. stupně, ke kterým se přihlásilo 14 žáků naší školy. Úroveň Starters – 3 žáci, KET 8 žáků, PET – 3 žáci.

Slavnostní předávání certifikátů, kdy 14 úspěšných kandidátů vstoupílo slavnostním slibem do akademického světa s mezinárodním důkazem jejich jazykové úrovně, se konalo dne 7. září 2022 v obřadní síňi MÚ Valašského Meziříčí za účasti paní místostarostky, která popřála dětem mnoho dalších úspěchů.

Všem úspěšným žákům blahopřejeme.

Mgr. Zdenka Jonášová