Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Spolupráce 9.B a 1.B
28. září 2022

Projekt, který spočívá v přímé spolupráci mezi deváťáky a prvňáčky, se na Základní škole Křižná rozjel už druhý týden po návratu do lavic. Se spolužáky z 9.B jsme každý den v týdnu věnovali jednu hodinu návštěvě 1.B a vymysleli pro ně nějaký program. Zahráli jsme si několik her od početní židličkované, šibenici až po hru cukr-káva-limonáda. Jindy jsme zase oslavili narozeniny prvňačky, která zrovna v den naší návštěvy měla sedm let.

Se spolužáky z 9.B budeme takto za našimi prvňáčky docházet po celý školní rok. Další akcí, při které přijdeme za našimi prvňáčky, bude Halloween.

Stejně jako letošní prvňáčky, které navštěvujeme, také nás v první třídě učila paní učitelka Ada Hrabovská. Rádi vzpomínáme na ty časy, kdy jsme chodili do této třídy.

Fotky naleznete ve fotogalerii.

Elena Hradilová, žákyně 9.B