Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Halloween s prvňáčky
8. listopad 2022

Deváťáci ze Základní školy Křižná si pro prvňáčky připravili bohatý halloweenský program. Dne 25. října se třída 9.C zúčastnila Halloweenského programu s prvňáčky. Na začátek jsme se s prvňáčky přivítali, přečetli jim Halloweenský příběh a nechali je nakreslit nějaký tematický obrázek.

Pro druhou část programu jsme jim připravili strašidelnou cestu po chodbě, která se skládala ze hřbitova, kde prvňáčci měli za úkol stát jako hrob, házením balónků na ducha, bludiště a lovením pavouků z krabice. Na konci je všechny čekala sladká odměna v podobě bonbonů.

Celá akce se určitě vydařila a doufáme, že se líbila i prvňáčkům.

Také 9.B si v den Halloweenu pro prvňáčky ve škole připravila různé hry a aktivity. První aktivitou byla hra bingo, při které deváťáci rozdali hned tři odměny. Při další aktivitě se využily krabice, kdy děti měly zavázané oči a sáhly do krabice s různými předměty. Deváťáci na závěr také s paní učitelkou vzpomínali na krásné časy, kdy byl Halloween připravovaný pro ně.

Natálie Krumpolcová a Elena Hradilová, žákyně 9. tříd