Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

CAMBRIDGE EXAMS – INFORMACE KE ZKOUŠKÁM
22. únor 2023

Dne 29. 3. 2023 proběhnou na naší škole PRETESTY pro žáky navštěvující kurzy Cambridge (skupiny Starters, Movers, KET, PET). Pretesty jsou zdarma (není potřeba vyplňovat přihlášku) a zájemci se jmenovitě nahlásí svým lektorům nejpozději do 13. 3. 2023.

CAMBRIDGE EXAMS pro žáky, kteří jsou zapsaní v probíhajících kurzech Cambridge (skupiny Starters, Movers, KET, PET) a mají zájem o vykonání zkoušky, proběhnou na ZŠ Křižná dne 17. 5. 2023. Přihlášky a podrobnější informace k těmto zkouškám obdrží zájemci v březnu u svých lektorů, případně přímo u jazykové školy Hello Ostrava.

Pokyny k platbě budou uvedeny na přihlášce. Uzávěrka přihlášek je 5. 4. 2023. Po tomto termínu již dodatečné přihlášky nebudou akceptovány.

Vykonání zkoušky a účast na pretestech není povinná.

Mgr. Miroslava Solanská