Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Olympiáda v Anglickém jazyce
23. únor 2023

Dne 8. února proběhlo školní kolo Olympiády v Anglickém jazyce, ve kterém soutěžilo celkem 36 žáků ve dvou kategoriích – 6. + 7. ročník a dále 8. + 9. ročník.

Olympiáda se skládala ze dvou částí – žáci nejdříve museli vypracovat test na úrovni Cambridge Exams a dále byli přizváni k rozhovoru (speaking). Testy rozhodně nebyly jednoduché - pro mladší kategorii jsme zvolili úroveň KET, pro starší PET + FCE poslech.

Nutno říci, že velká většina účastníků si s tímto poradila nad naše očekávání a někteří dosáhli téměř plného počtu bodů. Po pečlivém sečtení bodů z jednotlivých částí pak nejlepšího výsledku dosáhli tito žáci, kteří nás 14. března budou reprezentovat v okresním kole. Gratulujeme!

Kategorie I.A – Jana Miškovská 6.C

Kategorie II. A – Natálie Krumpolcová 9.C

Mgr. Miroslava Solanská, Mgr. Veronika Komínková