Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Zápis do 1. třídy - úvodní informace
5. duben 2023

Vážení rodiče,

dne 20. dubna 2023 od 12:00 do 18:00 hodin proběhne slavnostní zápis do 1. ročníku Základní školy Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace.

Do 1. ročníku na Základní školu Křižná se můžete přihlašovat online již od 5. dubna 2023 na adrese www.zskrizna.cz prostřednictvím aplikace Zápisy online (vpravo nahoře ikona tužky). Zde se zobrazí přihlašovací formulář, kde vyplníte osobní údaje dítěte a zákonného zástupce. Na Vámi uvedený e-mail zašleme Žádost zákonných zástupců o přijetí k základnímu vzdělávání nebo Žádost o odklad povinné školní docházky (upozorňujeme, že email může spadnout do spamu). Tyto dokumenty přinesete ke slavnostnímu zápisu (pokud nemůžete vytisknout, vytiskneme ve škole 20. 4. 2023).

V případě, že se Vám nepodaří přihlásit online, nemáte možnost se přihlásit online, vše vyřídíme u zápisu dne 20. 4. 2023.

Všechny důležité informace k zápisu do 1. ročníků můžete sledovat na našich webových stránkách v aktualitách.

Jakékoliv dotazy Vám odpovíme dne 13. dubna 2023 od 15:30 na poslední akci pro předškoláky.

Milena Medková, ředitelka školy