Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Krásenský zvoneček – 1. a 2. kategorie
27. duben 2023

Ve čtvrtek 13. dubna se vítězkyně školního kola v recitační soutěži zúčastnily tradiční soutěže v našem městě – jubilejního 30. ročníku Krásenského zvonečku, který proběhl v prostorách M-klubu v zámku Žerotínů.

První kategorii reprezentovaly žákyně ze 3. a 4. ročníku Dominika Cíchová, Karolina Tomanová a Lea Hrabovská. Druhou kategorii zastupovaly žákyně 5. a 6. ročníku Laura Pešlová a Veronika Podzemná.

V silné konkurenci se sice děvčata neumístila na vítězných příčkách, ale zajisté se soutěž pro ně stala užitečnou zkušeností pro další léta. Po skončení se mohla zúčastnit besedy s porotou, kde se živě diskutovalo o zvolených textech, zásadách přednesu, kde porotci dávali malým recitátorům cenné rady a předávali jim své zkušenosti.

Nám nezbývá než doufat, že se děvčata s chutí zapojí do recitačních soutěží i v příštích letech.

Mgr. Martina Kunetková