Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Dětské slyšení
29. květen 2023

Dne 24. 5. se konalo Dětské slyšení v SVČ Domeček Valašské Meziříčí a my jsme s naším parlamentem byli opět jeho součástí. Na besedě s žáky byli místostarostové PaedDr. Yvona Wojaczková a Petr Nachtmann společně s dalšími zastupiteli města.

Děti podávaly spoustu otázek ohledně města. Ptaly se například na skatepark, obchvat města, lidi bez domova, ohrožená zvířata a sportoviště. Zastupitelé se snažili odpovědět, jak nejlépe uměli. Kromě naší školy se besedy zúčastnily další čtyři základní školy z Valašského Meziříčí.

Dopoledne jsme si užili a ještě jsme se dozvěděli spoustu informací o našem městě.

Barbora Hrabovská, 6. D a Adéla Zetková, 7.D