Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Žáci 9. A četli dětem ve školce
13. červen 2023

Dne 7. června 2023 se žáci 9. A účastnili projektu Celé Česko čte dětem, během kterého četli dětem v MŠ Křižná.

Žáci vyrazili do školky v doprovodu p. uč. Brňovjákové a Mrovcové v 9 ráno a poté se rozdělili do dvou skupin. Jedni šli do oddělení Včeliček, druzí do oddělení Sluníček. Zde dětem přečetli pohádku O rybáři a zlaté rybce. Dětem se pohádka moc líbila. Poté žáci četli dětem básničky a děti doplňovaly do textu slova na místa obrázků.

Po přečtení básniček se děti přesunuly ke stolečkům, kde dostaly pracovní list. Spolu s deváťáky pak všichni plnili úkoly. Na jedné stránce spojovali zvířata s jejich stíny, na druhé straně měly děti za úkol vymalovat omalovánku.

Poté paní učitelka ze školky pustila v televizi hymnu akce, na kterou si děti z MŠ zatančily. Po společné fotce se s žáky 9. A rozloučily s tím, že se těší, že se příští rok opět setkají.

David Vozák a Marek Hrabovský, žáci 9. A