Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

INFORMACE KE KURZŮM CAMBRIDGE ENGLISH
13. září 2023

V letošním školním roce (v týdnu od 2. října) budou na naší škole opět probíhat kurzy CAMBRIDGE ENGLISH. Kurzy jsou organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello a jedná se o kurzy pro talentované děti ZŠ Křižná se zájmem o cizí jazyk. Nejedná se o doučování, učivo těchto kurzů je nad rámec běžného učiva vzdělávacího plánu ZŠ. Rozsah výuky všech kurzů je 20 lekcí (týdnů) /60min. Cena kurzu je 3500kč. Předběžné přihlášky s podrobnějšími informacemi obdrží žáci od svých vyučujících anglického jazyka nebo třídních učitelů.

Kapacita každého kurzu je 12 dětí a termín odevzdání předběžné přihlášky je 22. září. Po tomto termínu je možné se přihlásit pouze pokud nebude kurz naplněn.

Pro letošní rok jsou vypsány tyto 4 kurzy:

STARTERS – pondělí 13:00 – 14:00

Kurz je určen žákům prvního stupně (3. - 4. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky YLE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí FUN for STARTERS.

MOVERS – úterý 13:30 – 14:30

Kurz je určen žákům prvního stupně (4. - 5. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky YLE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí FUN for MOVERS.

KET – úterý 14:35 – 15:35

Kurz je určen žákům druhého stupně (5. - 7. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky KET. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí OBJECTIVE KEY.

PET/FCE – čtvrtek 13:50 – 14:50

Kurz je určen žákům druhého stupně (7. - 9. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky PET nebo FCE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí PET RESULT.

Mgr. Miroslava Solanská