Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Podpora nadaných žáků základních a středních škol
22. červen 2016

Dne 12. května jsme byli přivítáni paní ředitelkou Milenou Medkovou, majitelem HS Computers Ing. Janem Hrdým a koordinátorkou podpory nadání RNDr. Vlastou Benešovou do projektu „Podpora nadaných žáků základních a středních škol“ ve spolupráci s Vysokou školou báňskou-TU v Ostravě.

Po úvodním slovu přítomných nás výukou provázel Vítězslav Novák z Technické univerzity v Ostravě. V první hodině jsme se seznámili se světem programování a zkusili jsme si naprogramovat naši první aplikaci. Nechyběla ani přestávka s občerstvením.

Absolvovali jsme čtyři setkání, ve kterých jsme se postupně naučili základy programování v jazyce VBA. V září budeme dále pokračovat a těšíme se na další námi naprogramované hry.

Umět programovat se v dnešní době obrovsky vyplatí a doufám, že se toho se společnými krůčky naučíme co nejvíce.

Hai Phong Nguyen, 7. B