Jazykové zkoušky Cambridge English

Základní informace pro rodiče ke stažení

Jazykové zkoušky Cambridge English - informace pro rodiče.pdf Jazykové zkoušky Cambridge English

Termíny jazykových cambridge zkoušek

Anglický jazyk – přípravné kurzy Cambridge exams

CAMBRIDGE YLE STARTERS

Kurz je určen žákům prvního stupně (3. - 4. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky YLE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí FUN for STARTERS. Mgr. Jonášová Zdenka
Termín: PONDĚLÍ 13:00 – 13:45

CAMBRIDGE YLE MOVERS

Kurz je určen žákům prvního stupně (4. - 5. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky YLE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí FUN for MOVERS. Mgr. Jonášová Zdenka
Termín: ÚTERÝ 13:00 – 13:45

CAMBRIDGE KET

Kurz je určen žákům druhého stupně (5. - 7. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky KET. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí OBJECTIVE KEY. Mgr. Jonášová Zdenka
Termín: ÚTERÝ 13:50 – 14:50

CAMBRIDGE PET a FCE

Kurz je určen žákům druhého stupně (8. - 9. třída), kteří chtějí vykonat zkoušky PET nebo FCE. V kurzu pracujeme převážně s učebnicí PET RESULT. Mgr. Jonášová Zdenka
Termín: PONDĚLÍ 13:50 – 14:50

ZŠ Valašské Meziříčí Křižná 167 prepares candidates for Cambridge English Qualifiations

Ve školním roce 2022/23 pokračujeme ve spolupráci s jazykovou školou Hello a naše škola splnila všechna kritéria k tomu, aby mohla být přípravným centrem ke Cambridge English exams. Na škole probíhají od konce září přípravné kurzy, které připravují žáky na Cambridge YLE v úrovních Starters, Movers and Flyers, KET a PET. Žáci navštěvující přípravné kurzy se pak mohou přihlásit k řádným zkouškám, které budou probíhat v letošním školním roce 20. dubna 2023 na naší škole. Žáci mohou využít slevy vyplývající z hromadné přihlášky, kterou vyřizuje Mgr. Jonášová.

9. února 2023 proběhne na naší škole pre-testování žáků, a to v 5 úrovních – YLE Starters, Movers, Flyers, KET a PET. Kandidáti si vyzkoušejí část listening, reading and writing. Výsledky pre-testování ujistí žáky o jejich úrovni.