Vedení základní školy

PhDr. Milena Medková, ředitelka školy Mgr. Ilona Hanzlová, zástupce ředitele pro I. stupeň Mgr. David Kubas, zástupce ředitele pro II. stupeň

Ke komunikaci s vyučujícími můžete využít školní email tvaru prijmeni@zskrizna.cz .

1. stupeň

Třídnictví Vyučující Pavilon
1.A Mgr. Libosvárová Eva 5. pav. dole
1.B Mgr. Hrabovská Ada 5. pav. dole
1.C Mgr. Pastorková Helena 1. pav. nahoře
2.A Mgr. Jurečková Olga 1. pav. nahoře
2.B Mgr. Valachová Magda 5. pav. nahoře
2.C Kubasová Jaroslava 5. pav. dole
3.A Mgr. Šímová Pavlína 1. pav. dole
3.B Mgr. Figalová Kateřina 1.pav. nahoře
3.C Mgr. Karolová Kristýna 2. pav. dole
4.A Mgr. Palátová Tereza 1. pav. dole
4.B Mgr. Kopecká Simona 1. pav. dole
4.C Bc. Žilinská Anežka 2. pav dole
4.D Mgr. Svozilová Dagmar 2. pav. dole
5.A Mgr. Crhová Renata 5. pav. nahoře
5.B Mgr. Ulrychová Šárka 2. pav. nahoře
5.C Mgr. Fojtíková Svatava 5. pav. nahoře

2. stupeň

Třídnictví Vyučující Pavilon
6.A Mgr. Hudková Šárka 3. pav. nahoře
6.B Mgr. Ráčková Kateřina 3. pav. nahoře
6.C Mgr. Bernhard Pavel 4. pav. dole
7.A Mgr. Horváthová Renata SD3 pavilon nahoře
7.B Mgr. Kunetková Martina 3. pav. dole
7.C Mgr. Hajda Václav 4. pav. dole
7.D Mgr. Kašpar Ondřej 3. pav. dole
8.A Mgr. Koňaříková Helena 4. pav. dole
8.B Mgr. Kristová Záslavová Monika 3. pav. nahoře
8.C Mgr. Zalabová Andrea 2. pav. nahoře
8.D Mgr. Bernátková Jana 3. pav. dole
9.A Mgr. Solanská Miroslava 4. pav. nahoře
9.B Mgr. Šlerka Michal 4. pav. nahoře
9.C Mgr. Bizoňová Jana 4. pav. nahoře

Netřídní učitelé

Vyučující Kabinet
Mgr. Jonášová Zdenka 5. pav. nahoře
Mgr. Kolečková Věra 2. pav. dole
Mgr. Komínková Veronika 2. pav. nahoře
Mgr. Papežová Lenka, Ph.D. 3. pav. nahoře
Mgr. Podzemný Petr kabinet TV
Mgr. Polách Čeněk kabinet chemie
PhDr. Poštulka Rudolf kabinet chemie
Mgr. Sadochová Barbora kabinet chemie
Mgr. Salamonová Hana kabinet výchovného poradce
Ing. Stejskalová Gabriela 4. pav. nahoře
Mgr. Sturm Ivana 4. pav. nahoře
Mgr. Zimmer Denis kabinet TV

Vychovatelky ŠD a ŠK

Vychovatelky Funkce
Houžvová Kateřinavedoucí školní družiny
Durdovanská Lucie
Hořanská Lenka
Bubníková Jana
Tichánková Alena
Tichánková Jiřina
Stavělová Dana

Asistenti

Asistent pedagoga
Jana Bubníková
Lucie Durdovanská

Správní zaměstnanci

Jméno Funkce
Veronika Hašová účetní
Jana Kunetková pokladní, sekretářka
Jan Dohnal školník

Školní jídelna

Jméno Funkce
Jana Prokešová vedoucí kuchařka
Lenka Faltýnková
Erika Žlebková
Jana Macková
Šárka Holubová
Petra Maticzová
Margita Císařová
Hana Vajglová
Ivana Křížanová

Úsek úklidu

Uklízečky
Danuše Hadašová
Bohumila Senajová
Daša Dorotíková
Irena Výrková
Marcela Pavlištíková